Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rogóźno: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez Gość, 15 sierpnia 2008 r. o 11:05 Powrót do artykułu
te gówniary to jakies poje***e.. ZOBACZCIE SAMI CO PISZĄ BEZ KOMENTARZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!! ja nie moge uwierzyc ze Wy dalej ciagniecie ten temat!!! Po co szykanowac Lukasza?? pomoze mu to cos?? po co rozpamietywac to i szukac winnych??? zwroci to zycie zmarlym??? wezcie Wy sie zastanowcie!!! Zostawcie Ale i Anke one przeciez noc nie zawinily a bluzgacie je ze brak slow...Lukasz ie zrobil tego specjalnie!! powinnismy wspierac go kazdy jak moze a za ś.p. Adama sie modlic!!! Ci ktorzy nie przezyli takiej sytuacji nie moga nic powiedziec!!! Ludzie nie jestescie zwiazani z ta tragedia wiec dajcie spokoj tym dziewczynom i rodzicom ktorzy stracili synow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto tu pisze ktos na jakegos łukasza??? kto tu bluzga?? no nie nastepna mądra.... przeczytaj dokładnie czy ktos tu pisał na łukasza??????? na te dwie idiotki to zgodze sie.... widzisz sama co piszą.... tutaj prawie nikt nie pisze na temat wypadku tylko na temat tej idiotki... kazdy sie z niej smieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie my je bluzgamy tylko one wszystkich do koła bluzgają jak się czyta takie wypociny to nie widomo czy się śmiać czy płakać, a ciągniemy ten temat bo nie będą jakieś głupie siksy nam ciemnoty wciskać. Ubiegając malutką i Ankę...nazywam się Monika Janicka, mieszkam w Łukowie, mam 31 lat mogę sobie pisać co mi się podoba i mieć takie zdanie jakie mi się podoba, bawicie mnie przeogromnie bo tak głupio dajecie się prowokować (jeżeli oczywiście rozumiecie co pisze, bo mam wrażenie że nie zawsze)...i co mi teraz zrobicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kto tu pisze ktos na jakegos łukasza??? kto tu bluzga?? no nie nastepna mądra.... przeczytaj dokładnie czy ktos tu pisał na łukasza??????? na te dwie idiotki to zgodze sie.... widzisz sama co piszą.... tutaj prawie nikt nie pisze na temat wypadku tylko na temat tej idiotki... kazdy sie z niej smieje
ale to forum bylo na temat wypadku w Rogoznie z 15 sierpnia!!! po co dalej ciagnac ten temat!!! ja nie podwazam tego czy Ty jestes madry czy nie wiec nie pisz tak! po co to dalej ciagnac!! ludzie nudzi wam sie???? jakby to cos pomoglo!!! brak mi slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doditka napisał:
ale to forum bylo na temat wypadku w Rogoznie z 15 sierpnia!!! po co dalej ciagnac ten temat!!! ja nie podwazam tego czy Ty jestes madry czy nie wiec nie pisz tak! po co to dalej ciagnac!! ludzie nudzi wam sie???? jakby to cos pomoglo!!! brak mi slow
Powiem Ci tak Dorota.Nie maja co robic,to i takie glupoty pisza.Do roboty sie wez jeden z drugim a nie siedzisz na tym forum.Ciekawe.czy gdyby Ci sie to MARKU trafilo taka sama sutuacja.i dajmy na to za kierwonica bylaby Twoja zona,lub corka.lub syn.ktos naprawde bliski-to czy Ty nie bronilbys ich?Ja Ciebie doskonale rozumiem.nadmierna predkosc...itd.stalo sie.koniec.ciach.nie ma trzech osob.diwe mlode dziewczyny.mlody chlopak.moj chlopak.i co teraz?co ja mam w te sytuacji zrobic?siasc na forum i napier***ac na Łukasza tak ?tak by bylo najlepiej tak ? tak mowisz.ze nie jezdzisz po pijanemu/jakiemu pijanemu?pytam sie?nie pijanemu tylko "wczorajszemu".SKONCZMY TEN TEMAT BO I TAK I TAK ŁUKASZ Z ALKA MAJA JUZ Zje***E ZYCIE.a PO DRUGIE PRZENAJMILSZY MARKU POWIEM JEDNO.NIE POZWOLE SOBIE I ALCE UBLIZAC.BO NIE JESTES TEGO WART.JESTES ZEREM W TYM MOMENCIE.A ZA TE GLUPIE IDIOTKI TO TY MOZESZ MIEC Z WIELOMA OSOBAMI DO CZYNIENIA.CHCESZ SIE SPOTKAC I POROZMAIWAC NA TEN TEMAT?BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO CHCETNIE.ZAPRASZAM DO LUBLINA.NIE WYPOWIDAJ SIE JUZ TUTAJ.A TAK W OGOEL.MILO BY CI BYLO DYBY TAK NA CIEBIE NAJEZDZANO.ZASTANOW SIE BO PODOBNO JESTES STARSZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam sie z prosba o skonczenie tego tematu na forum, nie wyzywanie sie.. to nikomu nie pomaga i na pewno nie pomoze... uszanujcie zmarle osoby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka ja nic nie wiem o tym wypadku, ale wypowiem sie poniewaz wyklinasz innych... dlaczego to robisz??? powiedz aby dlaczego?? czy to cos zmieni??? rzeczywiscie jestes dziwną dziewczyną... zobacz czy ktoś tu pisze o jakims łukaszu czy innych uczestnikach wypadku?? nikt! dlaczego??? bo nikt nie chce pisac z wami na ten temat... same nie wiecie o czym inni piszą, powiem wam... O WAS!!! wkazdy pisze zebyscie sie zastanowiły nad własną kulturą osobistą!!! i bardzo dobrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie!!!!!! anka czy ktos tu pisze o wypadku??? zastanów sie!!!! tu pisze sie o waszej kulturze!!! pisze duzymi literami zebys zrozumiała tu nikt nie pisze o wypadku tylko o waszej niskiej inteligencji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYpier***AJ STAD! CHODZ SIE ku*** SPOTKAMY TO MI POWIESZ CO SADZISZ NA TEN TEMAT A NIE PRZEZ FORUM.ZASTANOW SIE."NIBY DOROSLA PANNO"
Gość napisał:
no właśnie!!!!!! anka czy ktos tu pisze o wypadku??? zastanów sie!!!! tu pisze sie o waszej kulturze!!! pisze duzymi literami zebys zrozumiała tu nikt nie pisze o wypadku tylko o waszej niskiej inteligencji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak mi slow do tego co Wy tutaj ludzie wypisujecie!!! Dajcie spokoj juz tym dziewczynom!!! nie macie odwagi powiedziec tego co myslicie w oczy??? to swiadczy tylko o waszej kulturze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te dziewczyny maja zero kultury!!! zobaczcie jak wyklinają! przesada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
te dziewczyny maja zero kultury!!! zobaczcie jak wyklinają! przesada!
SAM MASZ MAŁO KULTURY! WYpier***AJ . h** CI W d*** ku*** JEDNA!!!q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka. napisał:
SAM MASZ MAŁO KULTURY! WYpier***AJ . h** CI W d*** ku*** JEDNA!!!q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to ma byc normalne?? bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka. napisał:
SAM MASZ MAŁO KULTURY! WYpier***AJ . h** CI W d*** ku*** JEDNA!!!q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tu juz moje leczenie nie pomoze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteryniarz napewno nie, to juz za póżno... zobaczymy jakie teraz bedą objawy CHYBA BEDZIE TRAGCZNIE CZEKAMY NA SENSOWNĄ ODPOWIEDZ PANI ANI ALE TO CHYBA NIE MOZLIWE... NIEZŁA JEST TAKA OSTRA HAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
weteryniarz napewno nie, to juz za póżno... zobaczymy jakie teraz bedą objawy CHYBA BEDZIE TRAGCZNIE CZEKAMY NA SENSOWNĄ ODPOWIEDZ PANI ANI ALE TO CHYBA NIE MOZLIWE... NIEZŁA JEST TAKA OSTRA HAHA
Posluchaj sobie jeszcze raz mnie.Jestes tutaj centralnie nikim.Nie pisz juz tutaj o wypadku,bo chyba bedzie leoiej jak mi to powiesz w oczy.Czy Ty tak bardzo sie boisz spotkac?Ja bardzo chetnie wyslucham Twojej opinii.Powiem tak.Kazdy wie co zrobhił Łukasz.Zle czy dobrze... to dla kazdego jest inna odpowiedz.Ty mowisz ze zle i to jest Twoje zdanie.Postaw sie w mojej i w Alicji sytuacji.Co bys zrobila na moim miejscu?No slucham?Bo gdybys Ty miala taka sytuacje to NAPEWNO bronilabys jak tylko sie da.Minelo juz prawie 3 miesiace od tego calego zdarzenia.I co?Dalej to samo.Glupie opinnie.Oszczerstwa.To nie jest mile ani fajne.Prosze Was.Wszystkich tutaj wypowiadajcych sie na ten temat.Przestancie juz o tym mowic.A co do mojej sensownej odpowiedzi to prosze bardzo.Mowilam Ci juz to dawno.Sensowna to ja jestem i bylam i bede.a ATy to nie wiem.Robcie co chcecie.Tylko nikomu Wam tego nie zycze aby Wam to sie stalo.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka. napisał:
Posluchaj sobie jeszcze raz mnie.Jestes tutaj centralnie nikim.Nie pisz juz tutaj o wypadku,bo chyba bedzie leoiej jak mi to powiesz w oczy.Czy Ty tak bardzo sie boisz spotkac?Ja bardzo chetnie wyslucham Twojej opinii.Powiem tak.Kazdy wie co zrobhił Łukasz.Zle czy dobrze... to dla kazdego jest inna odpowiedz.Ty mowisz ze zle i to jest Twoje zdanie.Postaw sie w mojej i w Alicji sytuacji.Co bys zrobila na moim miejscu?No slucham?Bo gdybys Ty miala taka sytuacje to NAPEWNO bronilabys jak tylko sie da.Minelo juz prawie 3 miesiace od tego calego zdarzenia.I co?Dalej to samo.Glupie opinnie.Oszczerstwa.To nie jest mile ani fajne.Prosze Was.Wszystkich tutaj wypowiadajcych sie na ten temat.Przestancie juz o tym mowic.A co do mojej sensownej odpowiedzi to prosze bardzo.Mowilam Ci juz to dawno.Sensowna to ja jestem i bylam i bede.a ATy to nie wiem.Robcie co chcecie.Tylko nikomu Wam tego nie zycze aby Wam to sie stalo.Pozdrawiam
a teraz ty sie zastanów... przeczytaj uwaznie az pogrubie czcionke tu nikt nie pisze o losach wypadku... wogóle o wypadku. tylko o waszym zachowaniu popatrz co pisałaś wyzej! to jest naprawde złe zachowanie i zero kultury osobistej ja osobiscie ciebie rozumiem ze bronisz poszkodowanych i dobrze robisz ale nie w taki sposób!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a teraz ty sie zastanów... przeczytaj uwaznie az pogrubie czcionke tu nikt nie pisze o losach wypadku... wogóle o wypadku. tylko o waszym zachowaniu popatrz co pisałaś wyzej! to jest naprawde złe zachowanie i zero kultury osobistej ja osobiscie ciebie rozumiem ze bronisz poszkodowanych i dobrze robisz ale nie w taki sposób!!
Proponuje sie spotkac.Ile razy ja Ci juz proponuje spotkanie?W kazdej mojej wiadomosci pisze zebysmy sie spotkali.A Ty co?Rozumiem.Dygasz.Wez zajmij sie swoja zajebista rodzina.Pozdrow ich.Nara ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co on ma sie z tobą spotkac jak ty nie masz wogóle kultury! z toba nie bedzie rozmowy tylko same wyzwiska popatrz jak wyzej pisałas, o czym chcesz z nim gadac ?? chyba o twojej kulturze bo o wypadku nikt tutaj nie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...